Bleona Qereti vesh fustan te tejdukshem dhe nuk perdor te brendshme…..

Bleona se fundi eshte perfshire ne nje sondazh te  US Weekly ku ka bërë renditjen e yjeve me look-në më të keq për vitin që po lëmë pas, ku përfshihen personazhe të njohura si këngëtarja Katy Perry, aktorja Vanessa Hudgens e shumë të tjerë. Ndër më të veshurat më keq i është shtuar dhe këngëtarja shqiptare Bleona Qereti.

Sigurisht që nuk ka bërë pjesë në listën kryesore, ama është futur në listën e më të veshurave më keq gjatë ndarjes së cmimeve Grammy Awards.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here