Ashtu siç edhe kishte thënë vetë Bleona Qereti, që një artist mund të realizojë foto ‘nudo’ artistike, e kjo është normale, atë edhe e ka realizuar këngëtarja.
Vetëm dy javë më parë një shkrim i gazetës që mori dhenë, fliste për realizimin e këtyre fotove në studion e fotografit të njohur Avni Selmani. Dhe, e vërteta ja ku është me anë të kësaj fotoje, ka qenë ky fotograf, i cili ka sjellë një prej këtyre fotove artistike, ku Bleona shihet pak a shumë që ka pozuar zhveshur. Ndërsa për detaje të tjera ne vetëm mund të fantazojmë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here