Këngëtarja e njohur Bleona Qereti gjithmonë kujdeset të jetë në qendër të vëmendjes.

Bukuroshja Qereti është shumë e dashur për publikun, transmeton Gazeta Express.

Por së fundmi ajo ka marrë një kritikë nga një fanse e saj.

Pasi që shumë këngëtarë preferojnë të shkruajnë në gjuhën angleze e jo shqip, kjo është edhe arsyeja që fansja kritikon atë.

‘Nje gje nuk kuptoj ne te gjithe kengetaret pse cdo fje e shkruani anglisht?! E dashur Bleona te adhuroj shume por jo te gjithe e dime anglishten kshu qe mundohu te shk edhe Shqip qe te kuptojme dhe ne noj gje nga ato qe thua.’, ishte komenti që i ka lënë Bleones ajo./Gazeta Express/4

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here