Bleona Qereti kalon Pashkët me gjyshenBleona ka lënë për pak kohë projektet e saj, për të festuar Pashkët me gjyshen e saj.

Ajo ka shfrytëzuar rrjetin social Facebook, për të bërë me dije se ajo ndodhet pranë familjarëve në çdo kohë.

“Gëzuar pashkët gjithë besimtarëve të krishterë nga unë dhe gjyshja ime!!!”, ka shkruar ajo tek fotoja në fjalë, e cila ka marrë shumë komente nga fansat e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here