Bleona Qereti intervistë për revisten 'Forbes'Të gjithë e komentojnë më shpesh për shkak të jetës luksoze që ajo bën e zhurmës që di të krijoj në showbiz por, shpesh harrojmë të merremi me të arriturat e saj në rrugën që ajo ka nisur ka vite.

Bleona, së fundmi është intervistuar nga një ndër m revistat më prestigjioze amerikane të biznesit, “Forbes”.

Bleona Qereti intervistë për revisten 'Forbes'Bleona është intervistuar në një live chat nga kjo revistë dhe intervista pritet të publikohet së shpejti ndërkohë që Bleona është tejet e emocionuar para publikimit të saj./GrazziOnline.com/.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here