Bleona Qereti "hot" në revista Këngëtarja shqiptare, Bleona Qereti, e cila tashmë sa vite po vepron në Amerikë, shpesh herë ka bërë të ditur se ajo ndihet e lumtur për atë ku ka arritur tani, transmeton Indeksonline.

Madje, sakrificat e saj për të arritur në skenat dhe mediat amerikane, shkuan aq larg sa e çuan deri në divorc me ish-burrin e saj, Ganiun, me të cilin thotë se tash ka raporte miqësore.

Bleona të arriturat e saj i shfaq edhe në rrjetin e saj social Instagram, ku këtë herë duket të ketë pozuar për revistën shqiptare“VIP”, transmeton Indeksonline.

Ajo duket mjaft seksi duke treguar linjat e saj trupore.

Bleona

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here