Këngëtarja e njohur Bleona Qereti di gjithmonë sesi të tërheqë vëmendjen e të gjithëve. Edhe kësaj radhe përmes disa komenteve me një ndjekës të saj, ajo ka treguar dashurinë që ndjen ende për ish-bashkëshortin e saj Gani Bardhin, shkruan Class.

Komentuesi në fakt i ka uruar Bleonës të gjejë një burrë të mirë. Diva e muzikës shqiptare, i ka shkruar se atë e lusin. Por komentuesi nuk është ndalur, dhe i ka shkruar se si Ganiu nuk ka?

Bleona, sërish ka komentuar pa asnjë kompleks, duke shkruar po unë e dua Gani Bardhin, madje duke e bërë tag këtë të fundit.

Epo Bleona është e tillë, nuk e ka problem të tregojë se vazhdon ta dojë ish-in e saj, pavarësisht se ai është në një marrëdhënie me dikë tjetër.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here