Bleona Qereti bashkë me Elton John në SanremoMegjithë dyshimet për arritjet e saj, Bleona Qereti po vazhdon të shkelë në skena të mëdha.Pasi u shfaq në “Bravo Tv” në mesin e evropianëve të Hollywood-it, këngëtarja shqiptare do të paraqitet në Sanremo, transmeton Telegrafi.

Në këtë festival prestigjioz të muzikës italiane, i cili nis me 11 shkurt, Bleona do të performojë këngën “Take you over”.

Bashkë me të këtë vitë të ftuar special janë edhe Elton John dhe Ellie Goulding.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here