Bleona bashkë me Donald TrumpBleona Qereti duket se është në përkrahje të Donald Trump.Miliarderi i shumëkritikuar është kandidat për president të SHBA-ve dhe duket se ai ka përkrahje të fuqishme.

Dhe ajo i ka ardhur nga këngëtarja seksi, Bleona Qereti, shkruan Telegrafi.

Me siguri se Bleona me pamjen e saj e ka motivuar fuqishëm miliarderin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here