Bleona prezanton vëllain e sajBleona Qereti është fotografuar më në fund me pjesëtarin e familjes të cilin asnjëherë nuk na i kishte prezantuar publikisht.

Bledari është djaloshi që shihni në foto dhe është vëllai i këngëtares së njohur.

Bleona kohët e fundit është bërë shumë familjare pasi pothuajse në çdo foto gjendet me të ëmën, babain, qenin e tashmë me vëllaçkon e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here