Bleona prezanton të dashurinAjo për momentin nuk ndodhet në Shqipëri, dhe pjesëmarrja si juri e X Factor vjen në plan të dytë për Bleonën. Këngëtarja shqiptare ka udhëtuar për të qenë e pranishme në Festivalin e Kanës, ku siç duket po ia kalon shumë mirë.

Pasi kaloi në tapetin e kuq me një fustan me shqiponjën e flamurit tonë, Bleona ka prezantuar për fansat e saj në rrjetet sociale mashkullin e saj shkruan gazeta Panorma.

Në një foto të bërë publike, ajo shfaqet përkrah një burri simpatik ku ka shkruar “Po apo jo? @bekim.osmani”. Komentet e shumta nga fansat kanë thënë se ky është një mashkull i denjë për Bleonën.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here