Bleona Qereti para pak kohesh ka lajmeruar fansat e saj se kishte perfunduar xhirimet per nje serial televiziv perkrah Steven Seagal.

Ne te Albaniac kryem nje kerkim te shkurter dhe mesuam se lajmi eshte mese i vertete!

Bleona do te interpretoj ne rolin e Lunes, ne serialin televiziv “True Justice” sezoni i dyte i te cilit do filloj transmetimet ne muajin nentor ne kanalin me pagese Reelz, nderkohe qe momentalisht ne kete kanal po transmetohet sezoni i pare. Serite e ketij seriali gjithashtu po publikohen ne DVD me episode si filma te vecante.

Bleona ne kete serial do te interpretoj perkrah Steven Seagal dhe flet shpesh here shqip.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here