Kjo foto nuk do koment. Kemi mbetur të gjithë të shokuar.

Nuk bëhet fjalë vetëm për përqafimin e ngrohtë dhe për performancën, por bëhet fjalë për dashurinë e madhe të këngëtares Bleona Qerreti, e ardhur enkas nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe për të mbërritur direkt te koncerti i vizave. Po ku ka qenë zonja Liri Berisha që e ka lejuar këtë përqafim të ngrohtë?

Sigurisht, kryeministri nuk është ndjerë fare në siklet për performancën e artistes. Fundja, me artistet është mësuar sepse më përpara,ka qenë Çili, që i ka hequr mendjen gjysmës së PD. Por kjo foto, nuk do koment fare. Njëra dorë e kryeministrit ka përqafuar fort Bleonën. Dora tjetër e tij është e mbledhur grusht. Dhe a e dini pse?

Është grusht për të mos prekur vithet e këngëtares, e cila siç e shohim në këtë foto, duket se më shumë nuk ka veshur gjë sesa ka veshur. Dhe për më tepër, nuk shqetësohemi vetëm për këtë për këngëtaren e njohur Bleona Qerreti, kjo mund të jetë performanca e saj skenike, por që duhet ta ruajë vetëm kur është në formë të shkëlqyer.

Bleona ka nevojë urgjente për një dietë, pse jo edhe aktivitet sportiv. Celuliti ka mbushur gjithë pjesën e pasme të vitheve dhe kofshëve të saj. Siklet i madh për të qenë edhe skenike me gjithë këtë celulit. Dhe ky qenkërka problemi më i madh i Bleonës. (Bluetooth)

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here