Bleona është në Amerikë për të përfunduar albumin e saj në anglisht, me të cilin mendohet të debutojë ne tregun muzikor amerikan.

Sipas nje revista  deri tani ajo ka publikuar dy këngët e para, të cilat janë pak a shumë Britney- Pop-lloj muzike.

Nuk ia dimë titujt, sepse këngët janë publikuar vetëm si demo, por ju mund të shkoni tek www.BleonaQereti.com dhe t’i dëgjoni.

Thjesht lëreni faqen hapur dhe prisni të luhen këngët njëra pas tjetrës. Gjithashtu, Bleona ka vendosur që të na tregojë jo vetëm kompozimet e fundit, por dhe gjoksin…ja ku po jua sjellim në foto.

2 KOMENTET

  1. aiiiiiiiiiii buuuuum kishe paska me na bo shqiptarja ne AMERICA USA HEHE KATASTROF JE BLEONA

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here