Këngëtarja Bleona Qereti është njëra ndër këngëtaret më të përfolura shqiptare.

Ajo shpeshherë është në qendër të vëmendjes me veprimet që bën, në të shumtën e rasteve me zhveshje, shkruan lajmi.

Bleona përsëri ka pozuar pa sutjena, duke lyer gjoksin dhe tërë trupin tërësisht me ‘xixa’.

Këngëtarja së fundi ka qenë e angazhuar në një projekt filmik në Amerikë, ku luan një rol si aktore.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here