Bleona në krahët e Olti CurritBleona Qereti, është shqiptarja seksi shumë e përfolur në të gjitha mediat rozë.Ajo tani është duke realizuar edhe një projekt të ri filmik, por që sot është publikuar një fotografi shumë ndryshe e saj.

Bleona, shihet në krahët e Olti Currit, i cili ka kapur atë në pjesën e belit, teksa ajo ka të veshur një fustan të shkurtër ngjyrë të kuqe që vë në pah këmbët e saj të gjata dhe gjithë trupin e saj tërheqës.

Bleona, sigurisht se ka një miqësi të mirë me Oltin, të cilët edhe ishin së bashku në një mbrëmje.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here