Bleona Qereti ka marrë pjesë në festën e organizuar prej fondacionit humanitar të këngëtarit Elton John për mbledhjen e ndihmave për të sëmurët me AIDS, e cila u mbajt me rastin e ceremonisë së çmimeve Oskar në Uest Hollivud (West Hollywood), të Kalifornisë.

Kjo është një ndër festat humanitare më të njohura në botë e cila zhvillohet dhe në Kanë të Francës gjatë festivalit të filmit atje.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here