Pak kohe me pare, ne suplementin “Bluetooth”, erdhi si ekskluziv lajmi i pjesemarrjes se Bleona Qeretit ne telefilmin amerikan “True Justice”, perkrah aktorit te njohur te Hollivudit, te pelqyer dhe adhuruar shume nga shqiptaret, Steven Seagal.

Sot do te sjellim serish kete foto ekskluzive, e cila eshte shkrepur gjate ditelindjes se aktorit, ku kengetarja edhe ka performuar disa kenge dhe eshte duartrokitur fort nga te pranishmit ne ate darke.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here