Ka qenë e ftuar si shumë artistë të tjerë në “American Music Awards” këngëtarja shqiptare Bleona Qereti dhe në fakt ajo është dukur super seksi.

“Zhurnal Plus” mëson se ajo ka qenë një nga femrat e ftuara e veshur më “Hot” në krahasim edhe me yjet e mëdha botërore, për këtë është komentuar edhe në kanalin televiziv.

Megjithatë Bleona ka kohë që i frekuenton këto ambiente, por qëllimi kryesor i saj është të ecë në tregun amerikan dhe një ditë të mos jetë vetëm e ftuar, por edhe të performojë aty sic bëri Jenifer Lopes në natën e së dielës në AMA. /zhurnal/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here