Duket se në moment apo për disa vite ndërhyrjet kirurgjike të bëjnë të dukesh bukur.

Por, kujdes kur disa vite kalojnë, kemi dëgjuar dhe urojmë që vërtetë të jetë thashetheme se këngëtarja Bleona Qerreti është duke pasur disa pasoja dhe e kanë kapur problemet me shëndetin e saj për shkak të ndërhyrjeve që ka pasur më parë.

Kohët e fundit Bleona është duke jetuar në Amerikë dhe medoemos është duke kërkuar ëndrrën amerikane që të jetë pjesë në Hollivud.

Ndërsa lajmi se ajo ka disa probleme për plastikën e saj ka ardhur nga njerëz dhe miq që e kanë takuar bukuroshen e skenës shqiptare. /M. GJ/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here