Bleona me një ofertë tunduese për Arian ÇaninDy anëtarët e jurisë në “Your Face Sounds Familiar”, janë duke krijuar një atmosferë të mirë në këtë show, transmeton Indeksonline.Ata shumë shpesh edhe shkëmbejnë batuta mes vetë, bile ato nganjëherë shkojnë edhe përtej asaj që mund të paramendohen.

Së fundmi Bleona i ka bërë një ofertë tunduese Arian Çanit duke e ftuar atë të flenë se bashku në banesën e saj në Tiranë.

Çani i shokuar nga kjo ofertë mbeti disa sekonda pa fjalë, dhe ia ktheu “Nuk thash jo, puna është sa paguan”, i tha ai këngëtares, ndërsa të pranishmit në sallë filluan të qeshin me ta.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here