Bleona me bikini të njëjta si të Ingridit dhe JennerPara pak kohe ishte Ingrid Gjoni, ajo që në videoklipin e ri ishte shfaqur me të njëjtat bikine si të modeles amerikane Kendall Jenner.

E kësaj radhe edhe Bleona është inspiruar pikërisht tek modelja seksi Jenner, duke veshur gjithashtu po të njëjtat bikini me të cilat ka nxjerrë disa poza që po lënë nam në rrjete sociale.

Siç duket super modelja amerikane, është me të vërtetë një inspirim i madh për artistët tanë.

Bleona me bikini të njëjta si të Ingridit dhe Jenner

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here