Bleona lë pas Demi Lovaton dhe Justin Biberin në top listaPak ditë më parë, ju njoftuam se këngëtarja Bleona Qereti u fut në dhjetë këngët më të pëlqyera “Dance Club Songs” të revistës prestigjoze “Billboard”, ndërsa sot vjen një lajm më i mirë prej saj.

Bleona me “Take You Over” renditet e katërta, duke u futur kështu në “TOP5”.Këngëtarja shqiptare në këtë formë ka lënë pas vetes artistë të njohur botërorë si Demi Lovato e Justin Bieber.

Lovato renditet në pozitën e 12, ndërsa ish i dashuri i Selena Gomez, Justin Biber zë vendin e 13 të listës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here