Bleona: Ja kur kam bërë seks për herë të funditKëngëtarja seksi e cila është shumë aktive në ekranet tona përmes emisioneve të ndryshme, Bleona Qereti ishte e ftuar nga Kastro Zizo në emisionin e tij ‘Rrokum Night’.

Bleona e di shumë mirë se si ta marrë vëmendjen e publikut, gjë që e ka bërë edhe kësaj radhe duke dhënë një deklaratë të fortë si “Kam shumë kohë pa bërë seks dhe kam shumë kohë pa dëgjuar një mashkull të më thotë “Të dua””.

Për të mësuar më shumë ndiqeni intervistën e saj të plotë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here