Bleona ekspozon gjoksinBleona Qereti ka vendosur që pavarësisht vendit se ku ndodhet, ajo të bie në sy.

Bleona, duket provokuese kur është në skenë, në intervista, në panelin vlerësues të “X Factor Albania”, por edhe kur del me shoqet për kafe.

Këngëtarja shqiptare që tashmë e ka vetëm një ëndërr, të bëhet e famshme në mbarë botën, këto ditë i ka takuar pas një kohe shoqet e saj.

Vajzat ne të cilat është takuar Bleona, duken thjeshtë dhe këndshëm, ndërkaq këngëtarja edhe këtë herë i ka ekspozuar gjinjët e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here