Bleona do të martohet me Steven TylerDuket se këngëtarja e ka harruar ish të dashurin, Ganiun.Me deklaratat e saj gjithmonë është në qendër të vëmendjes dhe kësaj here nuk ka ndodhur ndryshe.

Bleona ka postuar një foto në Instagram, krah për krah me liderin e Aerosmith, Steven Tyler, transmeton Telegrafi.
Këngëtarja brune ka shkruar në foto se ata të dy janë duke u martuar, gjë e cila ka shkaktuar komente të shumta nga fansat e saj të cilët kanë shkruar se kjo është thjesht një shaka.

“Ne po martohemi”, ka shkruar ajo përbri nj fotoje të publikuar në Instagram, ku Bleona shihet përkrah yllit të rok muzikës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here