Bleona dhe Floriana “zënë në darë” Gabriel GarkonE kanë konsideruar si një foto të “paharrueshme” atë me aktorin e famshëm italian Gabriele Garkon dy VIP-et shqiptare.

Bëhet fjalë për këngëtaren Bleona Qereti dhe Show-girlin e ABC-së Floriana Garo, të cilat që të dyja duket se kanë vënë “nën morsë” dhe kanë bërë një foto me aktorin italian Garko, aq të admiruar nga femrat.

Fotoja duket që është shkrepur në një event në Pallatin e Kongreseve këtu në Tiranë, por aktori seks-simbol në Itali, duket se është kapur në befasi dhe është shokuar nga dy bukuroshet shqiptare.

Por në fund të fundit si Bleona ashtu dhe Floriana, femra janë…

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here