Bleona dhe Angela në KanëAto janë ndër femrat më të bukura shqiptare, që veprimtarinë e tyre po e vazhdojnë në Amerikë.

Këngëtarja Bleona Qereti dhe modelja Angela Martini po qëndrojnë në rivierën franceze të Kanës, ku po zhvillohet Fetsivali i 68-të i Filmit.

Ato kanë postuar në Instagram fotografi nga atje, ku shihen duke u kënaqur.

Angela dje anuloi pjesëmarrjen e saj në koncertin në Zvicër, në të cilin do të marrin pjesë reperi Ledri Vula dhe ish e dashura tjetër e tij, Dafina Zeqiri.

Dhe duket se shkuarja për në Kanë është më e mirë për të.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here