Edhe pse larg njëri-tjetrit, Bleona Qereti po e mban më së miri marrëdhënien me bashkëshortin Gani Bardha.

Ai jeton në Detroit, ndërsa ajo në Los Angeles, për të arritur synimin e saj, depërtimin në tregun muzikor amerikan.

Pavarësisht angazhimeve, ajo shpesh gjen kohë për komunikimin me audiencën përmes rrjeteve sociale Facebook apo Twitter.

Dhe së fundi ajo ka shfrytëzuar këto rrjete për t’i bërë komplimentonte burrit të saj, Ganiut, shkruan Qendra.info.

“Burri im ka këmbët më seksi që mund të ekzistojnë!!!!! Vërtet e mendoj këtë”, ka postuar Bleona në statusin e saj. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here