Blendi Fevziu për pushime në SpilleGazetari dhe prezantuesi i emisionit “Opinion” Blendi Fevziu më në fund ka nisur pushimet.

Ai ka publikuar një foto së bashku me vogëlushen e tij në plazhin e Spillesë.

Duket se pas sezonit të gjatë televiziv ai dëshiron të relaksohet dhe të shijojë pushimet se bashku me familjen e tij.

 

blendi

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here