Blendi Fevziu i uron mirëseardhje vajzës së tij Blendi Fevziu është bërë baba për herë të dytë. Gazetari dhe drejtuesi i emisionit “Opinion” ka publikuar fotografinë e parë të vajzës së tij Alis.

Pas vajzës Mishel, bashkëshortja e Blendit, Inesi ka sjellë në jetë vajzën e dytë të shëndoshë me emrin Alis.

 

Blendi Fevziu i uron mirëseardhje vajzës së tij

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here