Është një nga gazetarët më të njohur në vendin tonë dhe vetëm pak kohë më parë emisioni i tij festoi 20-vjetorin në transmetim.

Bëhet fjalë për gazetarin Blendi Fevziu, i cili duket se është bërë disi nostalgjik. Ai ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën shfaqet në moshën 22-vjeçare.

Jo shumë i ndryshëm nga ai që njohim sot, megjithatë sërish duket se vitet kanë bërë punën e tyre edhe për gazetarin e njohur të emisionit “Opinion”./Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here