Në fillim të muajit maj, aktorja e hijshme hollivudiane njoftoi se ajo dhe i shoqi, Ryan Reynolds janë në pritje të fëmijës së tyre të tretë. Rrëfimin Blake e  bëri gjatë premierës së filmit „Detective Pikachu”, ku Ryan është zëri I personazhi kryesor; ajo u shfaq në atë rast me një fustan të bukur ngjyrë kanarinë të markës Retrofête.

Blake konsiderohet si një prej aktoreve me shije të holla në veshje, dhe kështu kanë rënë në sy edhe përzgjedhjet interesante që ka bërë gjatë shtatzanive, ku nuk kanë munguar edhe ato të guximshmet:

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here