Blake LivelyAktorja e filmit “Gossip Girl”, Blake Lively, i është bashkuar ansamblit të aktorëve në të cilin gjendet edhe Ben Affleck në filmin e zhanrit krim dhe triler “The Town”, të cilin aktori do t’ia bëj edhe regjinë.

Në këtë rast, në negociata është vetëm aktori Chris Cooper.

Aktorët, Affleck, Jon Hamm, Rebecca Hall dhe Jeremy Renner tashmë janë pjesë e filmit “Town” që është një adaptim filmi nga romani i Chuck Hogan, “Prince of Thieves”.

Tregimi flet për një menaxher banke, një krimineli me karrierë (luhet nga Affleck) i cili vjedh më shumë sesa zemra e saj dhe agjentes së dedikuar të FBI e cila përpiqet për t’u futur në bandën e tij, në të cilën pjesë Renner luan.

Lively luan motrën e Renner e cila ishte ish e dashura e problemit Affleck. Cooper do të luaj babin e Affleck.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here