BlackLion lanson këngën kushtuar policëveReperi shqiptar BlackLion ka lansuar këngën e re me titull “Kosovë” që është dedikim për policinë e vendit.

Sipas reperit, Polica është “ndërmjet kudhrës dhe çekanit” – nga pozita dhe opozita, ndërsa përkujton edhe kohën kur “rendin dhe qetësinë publike në Kosovë e ruanin pjesëtarë të policisë serbe”.

Videoklipi me shumë skena nga protestat e kaluara në Prishtinë, u lansua një ditë para protestës të paralajmëruar nga opozita kundër Qeverisë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here