BjordiShpeshherë janë vajzat ato që pyesin se ku ka humbur djaloshi simpatik i “Big Brother 2”. Ja ku jua sjellim Bjordin, që si duket i ka hyrë profesionit të kuzhinës dhe ka vite që jeton në Itali.

Bjordi dihet tashmë që ish të dashurën e ka harruar, Adelajdën, që mezi ia dhuroi një puthje kur luante lojën në këtë realiti-shou.

Derisa ajo ka nisur gazetarinë, Bjordi është rehatuar sërish në Itali dhe, sipas një lajmi që një vit më parë jua sollëm ne si gazetë, ai është në lidhje me një vajzë të huaj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here