Nje postim dedikuar nje nga bukurosheve me te bukura te skenes dhe modes shqiptare.  Foto eshte publikuar nga vete ajo ne Instagram. Magjepsese :)

6f9ad5d8ef2311e2807c22000a9e06c7_7-560x560

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here