bimbimReperi kosovarë BimBimma, në shumë raste ka qenë kritikuar i çështjeve të ndryshme në vend duke filluar nga politika, varfëria e shumë gjëra të tjera.

Ndërsa reperi sot ka publikuar një fotografi pikërisht me kryetarin e Komunës së Prishtinës Shpend Ahmeti, dhe i cili në shumë raste është komentuar nga të rinjët si një ndër kryetarët që ka punuar më sëshumti për të rinjtë, transmeton Indeksonline.

Ndërsa në fotografinë e publikuar Bimbimma e ka cilësuar Ahmetin si “Kryetari më i miri që kemi pasur”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here