“Bilbilat e Mushtishtit” publikojnë “Shoqet” Motrat Mustafa, Remzie Osmanit dhe Shyhrete Behlulit kanë publikuar bashkëpunimin e shumëpritur të titulluar “Shoqet”.Për tekstin është përkujdesur Nexhmije Muhaxherit, ndërsa për muzikën Rrahman Kryeziu.

Kujtojmë se ditë më parë kishte ardhur edhe reagimi i këngëtares Shkurte Fejzës në lidhje me spekulimin e mospjesëmarrjes së saj në këtë projekt, ku sipas këngëtares, ishin angazhimet e shumta të cilat e kanë kufizuar pjesëmarrjen e saj në këtë videoklip.

Ndryshe, xhirimi i videoklipit i është besuar EMF Creative, kurse projekti që në start ka marrë pëlqime nga publiku.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here