Balerina shqiptare, Klaudia Pepa ka ndezur sërish rrjetin me postimin e saj të rradhës.

Klaudia shfaqet me bikini dhe tepër lozonjare duke shijuar një shihe birre. Ndërkohë fansat e saj nuk kanë kursyer aspak komentet nga më pozitive.

Në mesin e tyre ka nga ata që kanë shfrenuar fantazinë me komentet e tyre nga më befasueset.

Duket se këto postime të Klaudias shtojnë edhe më tepër temperaturat. Këtë herë balerina ka preferuar të qëndrojë indiferente ndaj reagimeve të fansave të saj.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here