Big Mama raportohet se ka operuar kordat e zërit ditë më parë në një spital turk me qëllim për të ruajtur zërin.

Siç përcjell Panorama Plus, Big Mama e ka konfirmuar vetë këtë lajm gjatë një emisioni në Alsat-M dhe ka pohuar se është në gjendje shumë të mirë shëndetësore.

Megjithatë këngëtarja nga Maqedonia nuk mund të flasë shumë për momentin, por së shpejti do të rikthehet në gjendjen normale dhe do të fillojë edhe incizimet e këngëve të reja.

Big Mama më herët ishte operuar edhe tre herë të tjera por aso kohe për të ulur peshën dhe për të rregulluar pamjen e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here