Gjatë një interviste të dhënë për botimin “Hurryiet” në Turqi, Big Mama, teksa ka treguar rreth personalitetit dhe aktivitetit të saj në Maqedoni, Kosovë e Shqipëri nuk ka ngurruar të thotë se ekuivalenti i saj në muzikë është Lady Gaga, çka është përzgjedhur dhe si titull i shkrimit rreth saj në këtë revistë.

Arsyeja e kësaj interviste dhënë për një prej publikimeve më të njohura në shtypin turk, ka të bëjë me projektet profesionale të Big Mamës në Turqi, shkruan ”Sh2′.

Këngëtarja tashmë po hedh në tregun muzikor dhe singlin e saj të parë të titulluar “Princi i vogël”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here