Big Mama me poza seksiKëngëtarja e njohur që së fundmi për publikun paraqitet në ekran më shumë si moderatore ka realizuar disa fotografi të reja me fotografin Veton Osmani, transmeton Telegrafi.

Pas setit në stilin “Monroe”, Bigi erdhi me disa poza mahnitëse, ku shfaqet ndryshe nga që jemi mësuar ta shohim dhe ngjan si një modele e vërtetë.

Sa i përket planit muzikor, këngëtarja nuk ka paralajmëruar ndonjë projekt të ri së shpejti pasi si duket i është përkushtuar televizionit dhe emisionit të saj “Një kafe me mamën”.

Big Mama me poza seksi

Big Mama me poza seksi

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here