1Big Mama feston sot ditëlindjen e saj.Këngëtarja dhe moderatorja e mirënjohur, Big Mama, në ditën e saj të veçantë mori një befasi të këndëshme nga kolegët e TV 21 në Maqedoni.

Një tortë me fotografinë e saj e gëzoi jashtë mase Big Mamën. Ajo në Instagram i publikoi edhe disa fotografi ku shpreh edhe dashurinë ndaj kolegëve të saj, shkruan rtv21.tv

“Zoti mos te lasht pa koleg te mir stafi Tv21 ju duaaa”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotografisë.

Ndryshe, kujtojmë se kënga e fundit nga Big Mama është “Dashuri vrastare” e publikuar 2 muaj më parë.

Big Mama mbushet me dhurata

3

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here