Big Mama ja merr brekët ÇanitKëngëtarja Big Mama thotë se ka ardhur momenti që të zgjohet nga gjumi dhe të jetë sërish ajo që ka qenë dikur.

Këngëtarja që sapo ka lansuar videoklipin e këngës ‘’Bone n’club’’, po synon që ta ringjallë karrieren e saj muzikore. Dhe, kënga e fundit duket se po ngjallë vëmendjen e audiences, pasi është e gjallë dhe ka një titull shumë provokues.

Këngëtarja, në ‘’Zonë e lirë’’ ka treguar se këto kohë po mendon vetëm për karrierë dhe s’po merret me asgjë tjetër. Ndërkohë, Arian Çani i ka thënë Big Mames se çfarë bregë ka veshur. Këngëtarja senzacionale I ka thënë Çanit se I ka veshur brekët e tij.

Big Mama në videoklipin e këngës së re duket shumë seksi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here