Big Mama kohëve të fundit me të madhe tregon se është e dashuruar por nuk guxon të bëjë publike personin me të cilin është duke kaluar.

Media të caktuara filluan të shkruanin edhe emra të ndryshëm por si duket e vërteta ishte shumë ndryshe.

Edhe pse nëpër emisione të ndryshme në formë shakaje ka thënë se i dashuri i saj është një djalosh me ngjyrë. Ndoshta të gjithë këtë e ka bërë për të qenë në qendër të vëmendjes?

Djaloshi quhet Davon Edwards. I kontaktuar nga “Panorama plus” dhe i pyetur në lidhje me këtë thashethem, ai përgjigjet: Besiana Kasami e kam motër më të vogël, dhe nuk është aspak e vërtetë që ne të dy jemi në lidhje dashurie”.

Përndryshe, Davon Edwards është 34 vjeçar nga Shtetet e Bashkuara dhe ka qëndruar për disa ditë para festave të fundvitit në Shkup duke u argëtuar me këngëtaren Big Mama dhe me shoqërinë e saj në disa klube nate atje.

Gjithashtu ai shprehet se është duke punuar një këngë në bashkëpunim me Big Mamën dhe Bertan Asllanin. “Unë punoj në kampin amerikan Bondsteel duke bërë muzikë atje, ndërkohë jam duke realizuar një këngë së bashku me Bigin dhe Bertanin”, thekson Edwards.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here