BMKëngëtarja nga Shkupi Besiana Kasami e njohur me emrin artistik Big Mama, është në përgaditje të klipit më të ri.

Ka kohë që nuk ka sjellë projekte të reja muzikore, por ama tash ka vendosur të kthehet më e rrezikshme se kurrë. Janë postuar disa foto nga xhirimet e klipit në rrjetet sociale, ku shihet Big Mama shumë e frikshme dhe e rrezikshme.

Kjo ka edhe një porosi nga Bigu, se kush kapet me të le të matet mirë.

Neve na mbetet të presim dhe të shohim se sa do të jetë e frikshme ajo, duke e njohur si fytyrë shumë të lezetshme dhe simpatike.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here