Big Mama njihet për stilin e saj kaotik, por herë pas here dhe ajo nuk rri dot pa u tunduar dhe pa u shfaqur pak seksi.

Javën që shkoi këngëtarja ka publikuar fotot e saj më të reja, në të cilat duket kukuuuu hot!

Me modifikime apo jo, ne po na pëlqen e po urojmë sa më pak fustane me rrënjë druri këtë vit. Sh2

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here