Big D: Nuk mund të më frikësoni, sepse jam martuar me shqiptareTë gjithë e dimë që Linda Halimi ka qenë pak e paragjykuar nga shqiptarët, dhe kjo për shkak se në vitin 2010 ajo filloi një lidhje me reperin amerikan Big D, gjersa më pas edhe u martuan.

Lidhja e saj me një person të ngjyrës së kundërt, nuk u mirëprit aspak mirë nga mentaliteti shqiptar.

Megjithatë, edhe pse kjo gjë ka ndodhur, reperi nuk i mban inat aspak shqiptarët, madje madje së fundmi ka publikuar një fotografi në Facebook, përmes së cilës ka treguar se nuk ndjehet aspak ‘i frikësuar’ që është martuar me një shqiptare.

 Big D: Nuk mund të më frikësoni, sepse jam martuar me shqiptare

Në fotografinë e publikuar nga Big D, shfaqej një bluzë, në të cilën shkruhej: “Nuk mund të më frikësoni sepse e kam gruan shqiptare”, gjersa në mbishkrimin e fotografisë, reperi ka komentuar duke thënë “E vërtetë”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here