Ata ishin ndër të parët që kanë dalë nga edicioni i 9-të i Big Brother Albani.

Ndoshta pak kush e kujton Gerta Shinon, e cila ishte e para që doli nga shtëpia krah partenrit të saj.

Prej kohësh ajo jeton jashtë vendit. Duket se ish banorja ka inate të vjetra me produksionin dhe madje nuk i ka kursyer sharjet publike.

‘Turp për mua që kam qenë në BB. Shikoni ça shtëpie kanë banorët në Angli, për të mos folur për kualitetin e kamerave pastaj,Big Brother Albania është mut”- shkruan ish-banorja krahas fotos së publikuar.

Ndërsa në foton e rradhës duket një çift që gatuan dhe ish banorja është shprehur e befasuar “O Zot i Madh, ata kanë ushqim!” duke lënë të kuptohet se në edisionin e 9-të ju ka munguar ushqimi. Por shpejt ajo është penduar dhe ka zhdukur fotot.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here